Sicher einkaufen
Idosell security badge

Fügen Sie Produkte hinzu, indem Sie Codes hinzufügen

Fügen Sie eine CSV-Datei hinzu
Geben Sie die Codes der Produkte ein, die Sie in großen Mengen in den Warenkorb legen möchten (nach einem Komma, mit einem Leerzeichen oder von einer neuen Zeile). Durch mehrmaliges Wiederholen des Codes wird dieser Artikel so oft hinzugefügt, wie er angezeigt wird.

Tücher, Schornsteine, Rohre

( Anzahl der Produkte: 9 )

Zmienna, kapryśna pogoda nakłada na nas obowiązek zmiany garderoby na cieplejszą. W ochronie szyi przed chłodem, mrozem i wiatrem wesprą nas szale, kominy i tuby, których w ofercie naszego sklepu internetowego nie brakuje. Mięciutkie modele z polaru lub wykończone niezwykle przyjemną w dotyku tkaniną Minky, dodatkowo ozdobioną wytłoczeniami w kształcie kropek, szczelnie otulają, nie odkształcają się ani nie przekręcają, zapewniając maksymalną ochronę przed zimnem.
Asortyment sklepu Rennwear staramy się dopasować do potrzeb wszystkich klientów, stąd też nie brakuje modeli, które w szczególności przypadną do gustu wielbicielkom wyrazistych, kolorowych akcentów. Są to dwukolorowe apaszki, które w zależności od osobistych preferencji można zestawiać na dowolny sposoby, doskonale dopełniając całą stylizację. A zatem, już dziś zamówmy modne dodatki w niskiej cenie, aby cieszyć się wdziękiem i urodą – podczas każdej pogody! A wszystko to na Rennwear.com

pixel