Gratisversand ab 10,79 EUR
In Einkaufsliste speichern
Eine neue Einkaufsliste erstellen
Sicher einkaufen
Idosell security badge

Fügen Sie Produkte hinzu, indem Sie Codes hinzufügen

Fügen Sie eine CSV-Datei hinzu
Geben Sie die Codes der Produkte ein, die Sie in großen Mengen in den Warenkorb legen möchten (nach einem Komma, mit einem Leerzeichen oder von einer neuen Zeile). Durch mehrmaliges Wiederholen des Codes wird dieser Artikel so oft hinzugefügt, wie er angezeigt wird.

Strickjacken für Damen

( Anzahl der Produkte: 7 )

Kardigan damski to jeden z tych elementów codziennego ubioru, który zmienia się jak kameleon. W zależności od wybranego fasonu, może przyjmować różnorodną postać. Prosty, skromny, w uniwersalnej kolorystyce zaskarbi sympatię pań ceniących klasyczną elegancję. Kolorowy, dodatkowo zdobiony przypadnie do gustu paniom, dla których eksperymentowanie z modą nie stanowi najmniejszego problemu. Bez względu jednak na to, który ostatecznie model wybierzemy, w każdym przypadku dopełni wystrój codziennej stylizacji, zapewniając modny i efektowny wygląd w każdej sytuacji.

Dlaczego warto mieć kardigan damski w swojej szafie?

Można wyróżnić co najmniej cztery powody dla których warto wyposażyć domową garderobę o ten funkcjonalny dodatek. Po pierwsze, w efektowny sposób doda oszałamiającego charakteru nawet zwyczajnym, prostym ubraniom. Jego uniwersalny krój okaże się zbawieniem zarówno podczas biznesowego spotkania z kontrahentem, jak i podczas popołudniowego spaceru z rodziną. Mając go pod ręką nie zmarzniemy na wypadek pogorszenia się pogody. I zawsze będziemy mogły ubrać swoją ulubioną, choć cienką sukienkę – bez względu na aurę panującą za oknem.

pixel