Gratisversand ab 11,04 EUR
In Einkaufsliste speichern
Eine neue Einkaufsliste erstellen

Fügen Sie Produkte hinzu, indem Sie Codes hinzufügen

Fügen Sie eine CSV-Datei hinzu
Geben Sie die Codes der Produkte ein, die Sie in großen Mengen in den Warenkorb legen möchten (nach einem Komma, mit einem Leerzeichen oder von einer neuen Zeile). Durch mehrmaliges Wiederholen des Codes wird dieser Artikel so oft hinzugefügt, wie er angezeigt wird.

Kinderleggings / Kinderleggings

( Anzahl der Produkte: 74 )

W kategorii dziewczęcych spodni, największą popularnością cieszą się getry dziecięce. Nie trudno się z tym nie zgodzić, ponieważ ogrom ich zalet w dużej mierze przekłada się na satysfakcję z użytkowania. Są bowiem nie tylko lekkie i nie krępujące ruchów, ale również uniwersalne. Świetnie sprawdzą się zarówno do tuniki, sukienki czy bluzeczki. Podczas ciepłych, wakacyjnych dni stanowią numer jeden na placach zabaw. Jeśli połączymy to z ogromną różnorodnością kolorystyczną, stylistyczną i wzorniczą, a także niską ceną zakupu, wówczas otrzymany idealną odzież dla naszej pociechy, której noszenie będzie dla niej czystą przyjemnością.

Jakie getry dziecięce znajdziemy w naszej ofercie?

Zebrane w poniższej kategorii legginsy, z pewnością ucieszą zarówno mamę, jak i dorastającą córkę. W asortymencie znajdziemy bowiem modele jednokolorowe, o różnej długości, jak również fasony będące najlepszym odzwierciedleniem aktualnych trendów. Nadruki w motylki oraz utrzymane w wojskowym klimacie są aktualnie najbardziej na topie!

pixel