Gratisversand ab 11,04 EUR
In Einkaufsliste speichern
Eine neue Einkaufsliste erstellen

Fügen Sie Produkte hinzu, indem Sie Codes hinzufügen

Fügen Sie eine CSV-Datei hinzu
Geben Sie die Codes der Produkte ein, die Sie in großen Mengen in den Warenkorb legen möchten (nach einem Komma, mit einem Leerzeichen oder von einer neuen Zeile). Durch mehrmaliges Wiederholen des Codes wird dieser Artikel so oft hinzugefügt, wie er angezeigt wird.

Ausgestellte Kleider für Mädchen

( Anzahl der Produkte: 26 )

Zwiewna, wdzięczna, wygodna i niezwykle twarzowa – sukienka rozkloszowana to doskonały wybór dla każdej dziewczynki na ciepłe dni. Idealnie bowiem sprawdzi się zarówno na szkolnej wycieczce, popołudniowym spacerze z rodzicami po parku, jak również podczas eleganckich wyjść. Zastosowany elastyczny materiał zapewnia dziecku nieskrępowany ruch.

Dlaczego warto wybrać sukienkę rozkloszowaną?

Powodów przemawiających za jej kupnem, jest naprawdę wiele. To bowiem doskonały krój dla dziewczynki w każdym wieku. Nie ma znaczenia wzrost czy budowa ciała – w każdym przypadku możemy mieć pewność, że nasza pociecha będzie wyglądać w niej spektakularnie! W zależności od zastosowanych dodatków, sukienka rozkloszowana może pełnić funkcję stroju codziennego, jak i wyjściowego. Duży udział w tym zakresie odgrywa jej oryginalny krój. Bogactwo rozmiarowe, jak i kolorystyczne sukienek z naszego sklepu, z pewnością zachwyci zarówno małe, jak i nieco większe jego klientki. A wszystko to w atrakcyjnych cenach zakupu, skrojonych na miarę każdych możliwości!

pixel