Gratisversand ab 11,04 EUR
In Einkaufsliste speichern
Eine neue Einkaufsliste erstellen

Fügen Sie Produkte hinzu, indem Sie Codes hinzufügen

Fügen Sie eine CSV-Datei hinzu
Geben Sie die Codes der Produkte ein, die Sie in großen Mengen in den Warenkorb legen möchten (nach einem Komma, mit einem Leerzeichen oder von einer neuen Zeile). Durch mehrmaliges Wiederholen des Codes wird dieser Artikel so oft hinzugefügt, wie er angezeigt wird.

Trikots für Herren

( Anzahl der Produkte: 6 )

Balet to taniec, który doskonale podkreśla piękno naszego ciała. Wymaga jednak odpowiedniego stroju, który nie tylko zapewni komfort i wygodę, ale również uprzyjemni czas spędzony na kolejnych lekcjach. Mając na względzie zainteresowania naszych klientów, oferujemy trykoty męskie, w skład których wchodzi dobrze przylegający do ciała męski kostium baletowy bez rękawków.
Wyprodukowany z wysoce jakościowej włoskiej, matowej Lycry, gwarantującej wygodę oraz swobodną możliwość ruchów. Odzież dostępna na stronie Rennwear.com jest możliwa do zakupu w dwóch wariantach kolorystycznych – białym i czarnym, w rozmiarze S, M i L. Tak dopasowany kostium w idealny sposób podkreśli pracę mięśni tancerza. Nie ulega wątpliwości, że posiadając tak odpowiednie wyposażenie, każda odbyta lekcja tańca zapewni nam maksymalną satysfakcję – w każdej sytuacji!
Zapraszamy zatem do zapoznania się z pełnym asortymentem naszego sklepu internetowego, życząc udanych zakupów.

pixel