Darmowa dostawa od 50,00 PLN
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Odzież ciążowa

( ilość produktów: 14 )

Odzież dla kobiet w ciąży

Kobieta w ciąży to wyjątkowy klient, który ma proste potrzeby i oczekiwania względem swojej odzieży w trakcie tego niezwykłego dla niej okresu. Jakie cechy i co dokładnie ma wpływ aby ubranie ciążowe mogło zasłużyć na miano odpowiedniej i właściwej odzież dla kobiet w ciąży?

Komfortowa i wygodna odzież ciążowa

Ubrania dla kobiet w ciąży powinny przede wszystkim być wygodne i komfortowe. W tym celu skoncentrować należy się głównie na budowie takiej odzieży, z czego została wykonana oraz gdzie i w jakich warunkach powstała.

Konstrukcja ubrań ciążowych

Nasza odzież ciążowa co do zasady powinna być prosta i luźna. Pomimo, że sama konstrukcja naszej odzieży wydaje się prosta to poświęciliśmy wiele godzin na dopracowanie form do tego aby rozmiary były z jednej strony uniwersalne ale nie powodowały, że odzież na kobiecie będzie za luźna lub ciasna.

W naszej pracowni powstaje wiele prototypów zanim produkt otrzyma naszą akceptację i rekomendacje do tego by znaleźć się na tej liście.

Materiał na odzież ciążową

Ponieważ komfort w tej kategorii jest dla nas kluczowym warunkiem to oczywiste było, że materiał użyty do produkcji odzieży ciążowej nie mógł być przypadkowy. Podobnie jak w przypadku konstrukcji materiał w 100% musi spełniać nasze oczekiwania aby mógł zasłużyć na wykorzystanie go w naszej szwalni. Nasza odzież ciążowa jest głównie wykonana z miękkiej i elastycznej dzianiny dresowej, której dominującym surowcem jest bawełna. Dzianina nie może być za gruba i za cienka. Materiał powinien być ciągliwy i elastyczny tak aby odzież mogła dostosowywać się do zmieniającej się sylwetki kobiety.

Gdzie powstaje odzież dla kobiet w ciąży.

Nasza odzież a w szczególności ubrania dla kobiet w ciąży jest produkowana w Polsce we własnej szwalni. Wszystkie dzianiny i dodatki zamawiane są od polskich dystrybutorów. Jest to dla nas bardzo ważne ponieważ dla klienta jest to forma gwarancji. Ponadto nasz klient ma większą pewność co do jakości produktu.

pixel