Darmowa dostawa od 50,00 PLN
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kaip išsirinkti tinkamą treniruočių aprangą sporto salei? Vadovas pradedantiesiems

2023-02-24
Kaip išsirinkti tinkamą treniruočių aprangą sporto salei? Vadovas pradedantiesiems

Pradedantieji, einantys į sporto salę, dažnai nežino, kokia apranga tinkama sportuoti. Vieni renkasi laisvus, sportinius drabužius, kiti renkasi aptemptus, aptemptus drabužius. Kokie treniruočių drabužiai bus geriausi pradedantiesiems? Štai vadovas.

Pasirinkite audinius, kurie puikiai praleidžia orą Mankštos metu jūsų kūnas sunkiai dirba, todėl svarbu, kad jūsų drabužiai leistų laisvai cirkuliuoti orui. Tokios medžiagos kaip poliesteris, nailonas ar elastanas užtikrina puikų pralaidumą orui, greitai džiūsta ir gerai pašalina prakaitą.

Pritaikykite drabužių dydį pagal savo kūną Nėra nieko blogiau nei sportuoti su drabužiais, kurie varžo ir sukelia diskomfortą. Rinkdamiesi treniruočių aprangą atkreipkite dėmesį į jos dydį ir pritaikykite ją prie savo kūno. Jis neturėtų būti nei per įtemptas, nei per laisvas. Taip pat atkreipkite dėmesį į tai, kokius pratimus darysite, kad apverstos padėtyse apranga nenukristų ir taip atsiskleistų kūnas, kurį norime pridengti arba nukristų ant veido, nieko nematytume ir negalėtume kvėpuoti. laisvai.

Pasirinkite tinkamą kirpimą Sporto salėje verta rinktis tokius drabužius, kurie nevaržytų judesių ir netrukdytų mankštintis. Patogios ir lanksčios kelnės, marškinėliai trumpomis ar ilgomis rankovėmis, taip pat sportinės viršutinės dalies – geriausias pasirinkimas.

Atkreipkite dėmesį į aksesuarus Be tinkamos aprangos, verta pasirūpinti ir aksesuarais, kurie leis sportuoti laisvai ir saugiai. Sporto salėje pravers pora gerų sportinių batų, pirštinės, apsaugančios rankas nuo trinties, ir galvos juostelė prakaitui sugerti.

Išsirinkite sau tinkančią spalvą Treniruočių aprangos spalva – skonio reikalas, tačiau verta atminti, kad kai kurios spalvos turi įtakos mūsų nuotaikai. Raudona gali padidinti adrenalino kiekį, mėlyna veikia raminančiai, o žalia mažina stresą.

Apibendrinant – renkantis treniruočių aprangą sporto salei, verta atkreipti dėmesį į jos sudėtį, prigludimą prie kūno, sukirpimą ir aksesuarus. Atminkite, kad tinkamai parinkta apranga leis laisvai ir saugiai sportuoti, o taip pat padidins mūsų komfortą treniruočių metu.

Pokaż więcej wpisów z Luty 2023
pixel